Danışmanlığını yaptığımız müşterimiz endüstriyel ürünler satışı konusunda Türkiye’nin en önde gelen kurumları arasındadır. Biz İnsan Kaynakları Danışmanları olarak aralarına katılacak yeni takım arkadaşları aramaktadır.
İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ
İKM – Avrupa, İstanbul
İstanbul (Avrupa Yakası)
ENDÜSTRİYEL/BAĞLANTI ELEMANLARI
İKM, tüm İK süreçlerinden sorumlu olacaktır.  Aynı zamanda, iç iletişim, çalışan memnuniyeti, motivasyonu ve işveren markasının güçlendirilmesine yönelik çalışmalar gerçekleştirmek ve     organizasyonel gelişim faaliyetlerini operasyonel ve stratejik yaklaşımla yürütmekten de sorumlu olacaktır.
·  Üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun, İK yöneticiliği yapmış, ·       Seçme ve yerleştirme, oryantasyon, eğitim ve gelişim, performans yönetimi, yetenek yönetimi, çalışan memnuniyeti/motivasyonu konularında en az 3 yıl tecrübeli, ·       İyi seviyede İngilizce bilgisine sahip, ·       ERP-İK modülü kullanmış olma deneyimi tercih nedenidir, ·       Organizasyon becerileri gelişmiş, sonuç odaklı, pozitif yaklaşımlı, iletişim yeteneği güçlü, takım çalışmasına yatkın, ·       Öğrenme ve gelişime açık, iç motivasyonu yüksek.
Send your resume about this position. / Bu pozisyonla ilgili CV'nizi gönderiniz.