Danışmanlığını yaptığımız müşterimiz kimyasallar alanında faaliyet gösteren ve tekstil sektörü ağırlıklı üretim ve satış yapan alanında güçlü firmalardan birisidir. Biz İnsan Kaynakları Danışmanları olarak aralarına katılacak yeni bir takım arkadaşı aramaktayız.
YURTDIŞI SATIŞ TEMSİLCİSİ
YST/ BURSA
BURSA
TEKSTİL KİMYASALLARI
Şirket verimlilik ve karlılık parametreleri doğrultusunda yurt dışı pazar çalışmalarını yürütmek, yeni pazarlarda müşteri portföyü oluşturmak, mevcut müşterilerle ilişkileri sürdürmek /geliştirmek, ihracat işlemleri için yapılan tüm çalışmaları gerçekleştirmek ve tüm bu süreçlerde müşteri memnuniyetini sağlamak. İhracat Müdürü’ne raporlayacaktır.
Kimya Mühendisliği, Kimya Temel Bilim veya Tekstil Mühendisliği mezunu olmak tercih nedenidir, Benzer sektörde min.5 yıl profesyonel yurtdışı satış tecrübesine ve potansiyel müşteri çevresine sahip olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, Alanıyla ilgili raporlama yapabileceği program ve sistemlerde deneyimli olmak, Sonuç odaklı, takipçi, araştırmacı, analitik düşünen, zamanı etkin yöneten, problem çözücü olmak, Araba kullanabilmek, B sınıfı ehliyete sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Seyahat engeli olmamak.
Send your resume about this position. / Bu pozisyonla ilgili CV'nizi gönderiniz.