Danışmanlığını yaptığımız müşterimiz kimyasallar alanında üretim ve satış faaliyetleri sürdüren bir firmadır. Biz İnsan Kaynakları Danışmanları olarak aralarına katılacak yeni bir takım arkadaşı aramaktayız.
ÜRETİM VE MALZEME PLANLAMA MÜDÜRÜ
ÜMPM/ BURSA
BURSA
TEKSTİL KİMYASALLARI
İşletmenin genel çalışma prensipleri, kalite ve verimlilik parametreleri doğrultusunda, ilintili birimlerle koordine ederek üretim ve malzeme ihtiyaç planlarını gerçekleştirmek, izlemek ve denetlemek.
Endüstri Mühendisliği mezunu olmak tercih nedenidir, Min 5 yıl Üretim ve Planlama alanında yöneticilik deneyimine sahip olmak, İyi derecede İngilizce bilmek, Alanıyla ilgili raporlama yapabileceği program ve sistemlerde deneyimli olmak, Sonuç odaklı, takipçi, analitik düşünen, zamanı etkin yöneten, problem çözücü olmak, Küresel tedarik süreçlerini ve uluslararası politikaları takip ederek malzeme ihtiyaç planlamasına yönelik anlamlı öngörülerde bulunabilen bir yapıda olmak, Araba kullanabilmek, B sınıfı ehliyete sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak, Seyahat engeli olmamak.
Send your resume about this position. / Bu pozisyonla ilgili CV'nizi gönderiniz.